Kitchen granite worktop

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ambitnych osób, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej na rynku polskim oraz brytyjskim. Stworzyliśmy Zemi Stone, aby nasze doświadczenie oraz cele, przekładały się na jak najlepszy produkt końcowy.

Nasz filozofia

Cenimy naszych klientów i powierzone nam zaufanie. Dlatego w procesie realizacji, klient i jego wizja jest zawsze centralnym punktem każdego etapu działań. Wymarzony projekt to nie tylko materiał, wymiar – lecz wiele innych detali, składających się na finalne efekt, który spełni najbardziej wygórowane wymagania.

Tworzymy przestrzeń, w której toczy się życie – to znacznie więcej niż zwykły biznes i usługa.
Od wstępnego projektu i wyboru materiałów po sprawną instalację.

Cenimy nasz fach i to co wykonujemy, szczególnie, gdy widzimy jak efekt naszej pracy pozytywnie wpływa na otoczenie i zadowolenie naszych klientów. Uważamy, że takie podeście do pracy – łączące zamiłowanie oraz profesjonalizm, jest najważniejszym elementem budowania solidnej marki.

Ostatecznie, jesteśmy pewni jakości naszych produktów i pracy. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone, wysokiej jakości kamienie oraz materiały, gwarantujące możliwie najlepszy efekt i trwałość, bez żadnych kompromisów.

Podsumowując, Zemi Stone to jakość, na którą składa się kreatywność oraz solidne rzemiosło, które cechuje naszych pracowników.

Gdzie działamy?

Działamy na ternienie Małopolski, Krakowa oraz okolic.

Zemi Stone jest marką, której możesz zaufać. Nasze blaty odmienią Twoją przestrzeń, na długie lata.

.